Regulamin używania fotografii z serwisu foto.mnt.pl
 1. Fotografie do zastosowania jako tło pulpitu, tapeta systemu operacyjnego np. Windows, Linux. W portalu foto.mnt.pl oraz piertanie.pl dostępne są tapety w formacie jpg i rozdzielczości 1600x1200. Pobrane pliki fotografii dalej zwane tapetami, można używać tylko w roli tzw. tapet. Zabrania się usuwania napisu www.foto.mnt.pl z pliku tapety oraz wykorzystywaniu pliku fotografi w celach innych niż tapeta systemu operacyjnego.

 2. Fotografie można nabyć do zastosowań komercyjnych po wcześniejszym kontakcie z autorem mariusz@mnt.pl. Jeżeli zdjęcie w rozmiarach dostępnym na stronie internetowej Ci odpowiada to należy:
  • Przesłać na adres iip@mnt.pl informację kontaktowe: Imię i nazwisko, adres i cel wykorzystania fotografii oraz wpłacić kwotę 12zł brutto na konto:
   Internet i Programowanie Koncewicz Mariusz
   Bank: BRE BANK SA
   Konto: 16 1140 2017 0000 4602 0615 3458
   Podając w tytule wpłaty: 'Zapłata za fotografię: nazwa_pliku'
   gdzie nazwa_pliku to nazwa pliku fotografii np. dsc4756.jpg

  • po otrzymaniu wpłaty zostanie wysłana faktura na nabywcę pocztą Polską oraz fotografia na konto e-mail.

 3. Fotografie można nabyć do zastosowań komercyjnych po wcześniejszym kontakcie z autorem mariusz@mnt.pl. Zdjęcie o rozdzielczości 8M (megapixeli) w formie pliku jpg. W celu dokonania zakupu takiego zdjęcia należy:
  • Przesłać na adres iip@mnt.pl informację kontaktowe: Imię i nazwisko, adres i cel wykorzystania fotografii
  • po otrzymaniu informacji e-mial o dostępności zdjecia w rozdzielczości 8M (megapixeli), wpłacić kwotę 24,40zł brutto na konto:
   Internet i Programowanie Koncewicz Mariusz
   Bank: BRE BANK SA
   Konto: 16 1140 2017 0000 4602 0615 3458
   Podając w tytule wpłaty: 'Zapłata za fotografię: nazwa_pliku'
   gdzie nazwa_pliku to nazwa pliku fotografii np. dsc4756.jpg

  • po otrzymaniu wpłaty zostanie wysłana faktura na nabywcę pocztą Polską oraz fotografia na konto e-mail.Uwaga:
Wszystkie materiały na tej stronie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.