SUWALSZCZYZNA

21
Suwalszczyzna - Mariusz Koncewicz
Suwalszczyzna jest bardzo malowniczą krainą. W tej galerii znajdują się najciekawsze zdjęcia wykonane podczas podróży po jej zakątkach.
więcej »
14
Święte Miejsce - Mariusz Koncewicz
Święte Miejsce – polana nad rzeką Rospudą, na skraju Puszczy Augustowskiej, na północny zachód od Augustowa. Starodawne miejsce kultu religijnego, sięgającego czasów pogańskich.
więcej »
13
Sanktuarium w Studzienicznej - Mariusz Koncewicz
W Studzienicznej znajduje się zabytkowy kościół drewniany ze zdobieniami z poroża dzikich zwierząt, a także kaplica, do której prowadzi wąska grobla z 1920 r.
więcej »
9
Klasztor Kamedułów w Wigrach - Mariusz Koncewicz
Godny zobaczenia jest kościół i były klasztor zakonu kamedułów. W chwili obecnej poklasztorny budynek zajmuje Dom Pracy Twórczej. Kościół na terenie kompleksu może poszczycić się bogato zdobionym ołtarzem.
więcej »
7
Jezioro Wigry - Mariusz Koncewicz
Jezioro Wigry położone w północno-wchodniej Polsce, na Pojezierzu Suwalskim na terenie Wigierskiego Parku Narodowego.
więcej »
5
Jezioro Pierty - Mariusz Koncewicz
Pierty jezioro z dobrze rozwiniętą linią brzegową - z kilkoma dużymi zatokami. Jest zbiornikiem silnie eutroficznym i bogatym w roślinność wodną, która zajmuje szóstą część tego dużego jeziora.
więcej »
4
Stary Folwark - Mariusz Koncewicz
Stary Folwark jest popularną miejscowością letniskową, położoną na północnym brzegu jeziora Wigry, w granicach Wigierskiego Parku Narodowego.
więcej »
ilość galerii: 23
wstecz1 2 3